• Свеж
Tiamu Задебелена Висока Температура Отпорни Не се Лизга Пеглање Железо Подлога Перење Мат Пеглање Одбори Мат-48X85cm

Tiamu Задебелена Висока Температура Отпорни Не се Лизга Пеглање Железо Подлога Перење Мат Пеглање Одбори Мат-48X85cm

DEN 1207.20
Достапно е за нарачката

Стока

Пренослив дизајн го прави пренослив насекаде.Совршен за употреба на врвот на подлошки, фенови или табела блузи, па дури и кревети.На лесни, но флексибилен дизајн им овозможува на перница да биде свиткан помеѓу користи, укината во станот или виси да се зачува простор.Пак било какви метални или рамна површина во еден момент пеглање одбор.Тоа исто така двојки како погодно пополнување заштитник на врвот на вашата машина за перење или фен, обезбедување на површината е заштитен од прашина, гребнатини и други ситни површината штета.Tiamu е регистриран бренд.Само продавачот кој е овластен од страна на Tiamu може да се продаде под Tiamu.Tiamu работа за да се обезбеди најдобрите производи и услуги на секој клиент.боја : Silvermaterial : Памук сребро обложени clothsize : 48 x 85cm Package Содржина : 1 x Пеглање Железо Pad Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата