• Свеж
СРЦЕТО ГОВОРНИКОТ Двојна Предност Чешел Дрвени Четка за заби Тип Веѓа Чешел Природни Лесно Да се Носат Корисни Заоблени Заби Оригиналното Дрво Жито

СРЦЕТО ГОВОРНИКОТ Двојна Предност Чешел Дрвени Четка за заби Тип Веѓа Чешел Природни Лесно Да се Носат Корисни

DEN 64.08
Достапно е за нарачката

Стока

Бидејќи не се карактеристики на мултифункционален и работна енергија, губење на четка да може ефективно да го отстраните скршеното коса и други прашина и е добар cleaning tool.dual-главата дизајн може да биде вклучен во волја, и тоа не заземаат простор да го носат со вас.факултетот за дизајн ви овозможува да се контролира со една рака.заоблени и компактен чешел заби направи чешла косата повеќе физички.Неоспорен дека ќе се одржи и да го фати цврсто, без тенденција се должи на ергономијата се справи со дизајн, и нејзината мека коса направи се на кожата-friendly и безопасни за вашето лице, неговата двојна крајот, исто така, ќе го направи тоа може да ги задоволи различните потреби на шминка и фризирање.Изработени од дрвен материјал, двојно-на чело веѓа четка има фина изработка.Должината на двојно-на чело веѓа четка е 18.5 см и ширина е 1,5 см.Тоа може да се користи за да се чешел веѓа тип и чешел фризура, повеќе погодна за употреба на мали, ситни и со помош на косата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата