• Свеж
автомобил куки тешки потпирачи за глава куки за автомобил чанта кука за автомобил автомобил пред седиштето куки за purses и кеси автомобил чанта кука автомобил орган?

автомобил куки тешки потпирачи за глава куки за автомобил чанта кука за автомобил автомобил пред седиштето куки

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Да зачувате Простор и Чува Уредна - Секогаш хаос во вашиот автомобил и не може да се најдете работи што ви треба брзо?Нашиот автомобил потпирачи за глава куки би помогнале.Ова седиште потпирачи за глава кука е направен од нерѓосувачки челик материјал се со сјајна rhinestones.Можете да висат на вашиот капи, торби, палта, или нешто ви се користи често, ефикасно да се прошири внатрешен простор на вашиот автомобил и да ја задржите вашиот автомобил изгледа уредна и чиста.И ве молам не грижете се, тоа ќе падне или да биде скршен лесно, тоа е издржлива и корисна.Око-фаќање на Декорација - Bling кристал rhinestones дизајн го направи исклучителна и симпатична додаток за вашиот автомобил.За разлика од другите, нашите куките се повеќе атрактивни, да се спречи од визуелна замор и никогаш не одат надвор од стил, ви даде подобро возачко искуство.Широко се Користи - Одговара за сите автомобили, возила, камиони, комбиња, итн.Не само што може да се користи во вашиот автомобил, но, исто така, може да се користи во дом/канцеларија да висат облека, чадори, purses, чанти, шишиња, дури и децата' играчки.Лесно да се Инсталира - Инсталација може да биде завршен во секунди без алатки.Тоа е многу полесно да се користи од други потпирачи за глава закачалка.Само висат на јадицата околу потпирачи за глава пол, и тоа е направено.Installtion настава е исто така и прикачени во фотографијата.Она што Ќе Добиете Пакет содржи 2 куки.Нашиот производ е подобро отколку што очекувате.И тоа е returnable кој ви обезбедува со грижете се-слободен шопинг искуство.Слободно можете да стапите во контакт со нас ако имате било какви прашања во врска со нашите потпирачи за глава куки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата