• Свеж
Homyl Мачка на Прозорецот Костур Hammock Виси Кревет Вшмукување Чаша Монтажни Прозорец Планината за Пет Балкон Милениче Материјали - Црна

Homyl Мачка на Прозорецот Костур Hammock Виси Кревет Вшмукување Чаша Монтажни Прозорец Планината за Пет Балкон

DEN 482.40
Достапно е за нарачката

Стока

* Отстранлив Отворено и Солиден Ткаенина Мат, Повеќе тешка, брзо сушење и лесен за одржување. * Здрав и стабилен, тоа лесно може да го носи мачка тежина од околу 20 kg/44.1 lb. * Четири вшмукување чаши се цврсто adsorbed, безбедни и стабилни. * Висока густина мрежа, удобно и дише, силна и lightfast. * На 360 panoramic view овозможува мачки да уживаат во сонцето на нивната потполност.Опис : - Здрав и стабилен, тоа лесно може да го носи мачка тежина од околу 20 kg/44.1 lb. - На 360° panoramic view овозможува мачки да уживаат во сонцето на нивната потполност. - Висока густина мрежа, удобно и дише, силна и lightfast. - Четири вшмукување чаши се цврсто adsorbed, безбедни и стабилни. - Отстранлив Отворено и Солиден Ткаенина Мат, Повеќе тешка, брзо сушење и лесен за одржување.Спецификација : - Материјал : Mesh+Plastic Size Табела : Големина : 30x54cm/11.81x21.26inch Wire Должина : 67cm/26.38 inch Package Вклучува : 1 Парче Мрежа Mat4 Парчиња Holders2 Парчиња Челик Strand4 Парчиња Вшмукување Cup Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Особините

- Material:
Mesh+Plastic
Size Chart:
Size:
30x54cm/11.81x21.26inch
Wire Length:
67cm/26.38inch
Package Includes:
1 Piece Mesh Mat :
4 Pieces Holders :
2 Pieces Steel Strand :
4 Pieces Suction Cup :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Најдобрите понуди во категоријата