• Свеж
МАК Мајами Делфини Винил Багаж Ознака, 2pk, Сина, Една Големина

МАК Мајами Делфини Винил Багаж Ознака, 2pk, Сина, Една Големина

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Официјално лиценцирани МАК производ.Секој запис е 4x3 инчи, сет од 2 ознаки.Светла тим бои. 5 инчен пластични кабелот за прикачување да кеси или suitcases.Голем Мајами Делфини лого на предната страна на ознаката.Уморни од обидувајќи се да забележиш вашиот куфер или чантата во морето на багаж?Обиди се со нашите големи и шарени Мајами Делфини багаж ознаки.Ознаката е 4x3 инчи и има 5 инчен кабелот да го закачите лесно да се вашите торби, ранци или багаж.На предната страна на ознака карактеристики тимот лого во светла, тим боја на позадина и можете да пишувате што се името, адреса и телефонски број на грбот на ознаката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата