• Свеж
Мотоцикл Зафат Заклучување Handlebar Гас за Безбедност Заклучување на Анти-Кражба Скутери одговара за АТВ Мотоцикли Нечистотија Улица Велосипед (Злато)

Мотоцикл Зафат Заклучување Handlebar Гас за Безбедност Заклучување на Анти-Кражба Скутери одговара за АТВ Мотоцикли

DEN 672.00
Достапно е за нарачката

Стока

Универзален Мотор Заклучување - одговара на сите мотоцикли / АТВ е / Скутери и други две вилер со костец до 1,5 Инчен (38mm) во дијаметар.Заштеда на Време - Овие мотоцикл кочница рачката за заклучување ќе обезбеди вашиот мотор е безбедноста, лесно да се заклучи и да си одат без да се грижиш за некој краде вашите возење, совршен за зимски складирање единици.Заштеда на Време - Овие мотоцикл кочница рачката за заклучување ќе обезбеди вашиот мотор е безбедноста, лесно да се заклучи и да си одат без да се грижиш за некој краде вашите возење, совршен за зимски складирање единици.Лесен И Удобен За Носење - Мали компактни димензии, лесно можете да го носите во вашиот џеб,ранец или дисага, нема потреба да се земе тешки заклучување било повеќе.Вреди Да се Купи пакет вклучуваат 1 Мотоцикл Зафат за Заклучување , 2 копчето за заклучување и 4 гумени мат.Тип : Мотор Контрола Заклучување Материјал : Алуминиум Количина : 1pc Објект Боја : 6 боја на располагање Погодни за : Сите две вилер е со костец до 1,5 инчи / 38mm Пакет : 1*Контрола заклучување 2*Копчето 4*Гумени мат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка