• Свеж
TR90 Мода Анти Сина Светлина Очила Компјутерски Игри Анти-Отсјај Читање Намали Око Замор Вирус Мажите и Жените Црна Читателот УВ-400 Филтер замор на Очите Заштита

TR90 Мода Анти Сина Светлина Очила Компјутерски Игри Анти-Отсјај Читање Намали Око Замор Вирус Мажите и Жените

DEN 143.52
Достапно е за нарачката

Стока

Термопластични Гума рамка.TR90 Рамки и Леќи : Попуштат и солза-отпорни.Анти Сина Светлина Технологија : Блокови штетни дигитални сини зраци, кои видови на око и доведува до замор.Ултра-лесни.Еден неврзан Дизајн одговара за сите прилики ви овозможува рок вашите очила насекаде за 24 часовна Заштита.УВ-400 Заштита : Ултра-насилни зраци се насекаде и е главна закана за нашиот вид.GBD EYECAREThere се многу слободно-роаминг штетни зрачења, секаде, а посебно од нашите дигитални уреди.Научно, нашите очи се дизајнирани да издржат и да се филтрираат овие лоши зраци, но очите може само да направи толку многу без да се земе еден хит.Да се избегне болки на око замор, главоболки, а дури и полошо, со инвестирање во автентични Анти-Blue-ray и анти-отсјај Очила од нашиот квалитет управувано Производители.Така, Удар назад и да се одморат лесно и уживајте во вашата дигитална содржина или Играње, се знае дека се целосно заштитени од страна на нашиот неверојатен Производ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка