• Свеж
Почетната TLC830 Про Серија 512GB MSATA 3D TLC SSD

Почетната TLC830 Про Серија 512GB MSATA 3D TLC SSD

DEN 1212.00
Достапно е за нарачката

Стока

Капацитет : 512 GB, Форма Фактор : m SATA.Врши повеќе од 10x побрзо од типичен HDD, со Секвенционално читај/пишувај брзина до 550/510 MB/s и случаен читај/пишувај брзина до 95k/90k. 5 Година напредни гаранција.Потекло Складирање Ltd произведува широк спектар на Исти SSD Решенија за повеќето големи брендирани Сервери, лаптопи и десктоп компјутери, како Dell, HP, Toshiba, и Lenovo.Сите наши Исти SSD Решенија дојде до 5 години напредни замена гаранција и, исто така, доаѓаат со бесплатен пред и пост-продажба на техничка поддршка.Ние можеме да снабдување замени или надградби во форма фактори на 2.5" или 3.5", M. 2 & AIC со или SATA, САС или PCIe интерфејси односно, се достапни во голем број на капацитетите и вози напишете endurances за лаптоп, десктоп или Серверот.Сите наши Исти SSD Решенија се само тоа, одговараше на систем што ги имате за 100% компатибилност, право прв пат, во секое време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата