• Свеж
Смел Меѓународни Слободен Тркач Одѕивот На Гласачите Дожд Лист

Смел Меѓународни Слободен Тркач Одѕивот На Гласачите Дожд Лист

DEN 1304.16
Достапно е за нарачката

Стока

Најлон,Сатен.Водоотпорен и дише. 600 denier rip запре најлон. 220 грама на поли пополни.Отстранлив нога ремени.Коњ Дожд Лист за одѕивот на гласачите - Вода Доказ Коњ Ќебе.Тука е убав боја комбинација за нов Слободен Тркач Дожд Лист.Ќе го цениме 600 Denier rip запре најлон надворешната школка со сатен најлон обвивка, рамо gussets и опашка гарда.Ефтин вода доказ лист за есен и пролет времето.Вие исто така може да го користите ова ќебе над друг средината на тежина ќебе за да се задржи до средината на тежина чисти ќебиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата