• Свеж
1pc Далечински Управувач Носителот 4 Прегради Организатор Носителот Стојат Полица Рек Држачот за Универзална Tv Dvd Ac Чување

1pc Далечински Управувач Носителот 4 Прегради Организатор Носителот Стојат Полица Рек Држачот за Универзална

DEN 254.16
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Квалитет на пластични материјали можат да траат долго време.Модерен Изглед : Уникатен браун натпревар бела направи тоа е прекрасна декорација за вашиот дом.Повеќе Функции : со оваа специјална организатор, вие не само што може да се стави во вашиот далечински управувач, но вашиот essentials, како што се galsses, копчиња, билети и картички.Големина : 18.5 x 1385 x 10 cm/7.3 x 5.4 x 4 инчи.Како соодветна големина може да се одржи на сите вашиот далечински управувач, со што е удобен живот. 4 прегради дизајн може да се одржи ништо од далечински контроли за да се пенкало.Тоа исто така може да се користи за да ги организирате вашите канцелариски како пенкала, калкулатор, владетели и како за нега на кожата организаторот.Овој повеќенаменски организатор лесно се вклопува на кафе на маса, кујнски контра, спална соба ноќната, биро, или било каде во вашиот дом и канцеларија без преземањето премногу простор.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1x.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата