• Свеж
P/N 160824-2903 Гума Grommet - 3/8 Панел Дупка - 10 Парчиња

P/N 160824-2903 Гума Grommet - 3/8 Панел Дупка - 10 Парчиња

DEN 287.28
Достапно е за нарачката

Стока

P/N 2903 Grommet - 10 Pack Grommets може да се користи за да се пополни дупките во панели за амортизирање, затворање, изолирање и заштита на жици и објекти минува низ.P/N 2903 Grommet Димензии(А) 1/4" ID Grommet Дупка (Б) 1/8" Панел Дебелина (C) 3/8" Панел Дупка (D) 1/2" Grommet OD (E) 1/4" Grommet Висина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата