• Свеж
iDesign 99177 Пластични Замена Тоалет Сад Четка Главата за Господар, Гости, Дете, Канцеларија Бања, 3.25 x 3.25 x 4 - Црна

iDesign 99177 Пластични Замена Тоалет Сад Четка Главата за Господар, Гости, Дете, Канцеларија Бања, 3.25 x 3.25

DEN 263.76
Достапно е за нарачката

Стока

ЗАМЕНА ЧЕТКА ГЛАВА : Четка главата е лесно да се оддели и да го замени на вашиот постоечки тоалет четка.Идеален за употреба во вашиот господар бања, гостин тоалет, детска' бања, или канцеларија бања.Продавница во бања плакарот се додека е потребно.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Тенок четка главата помага да се достигне под сад и да е тешко да се постигне места.ИЗДРЖЛИВИ : Беспомошна пластични црна влакната се обезбеди силна чистење на површината за напад тврдоглави дамки.ЕКОНОМСКИ : Четка главата замена овозможува да заштедите пари со тоа што не се замена целиот четка.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Четка главата мерки 3.25" x 3.25" x 4", совршен за вашиот дом.Чувајте ја вашата бања чисти со i Design Замена Тоалет Сад Четка Глава!Оваа замена на главата ви овозможува да го продолжи животот на вашиот тоалет сад чистење tools додека заштеда на пари.Наместо фрлање далеку четка рачка заедно со главата, оваа замена нуди погодност на постоење на свежа четка кога ви треба.Изработени од тврд пластичен влакната, овој тенок четка главата им помага на чистење на оние кои е тешко да се постигне места и напади тврдоглави дамки.Чувајте ја оваа четка главата корисна во вашиот дом или канцеларија бања!На i Design Замена Тоалет Сад Четка Главата мерки 3.25" x 3.25" x 4", совршен за вашиот дом.Со i Design од Inter Design, можете да #Live Simply секој ден.Направени со флексибилност во умот, i Designs Cade додатоци понуда девет парчиња во шест бои за да додадете модерен стил во вашиот дом.Овие мулти-користење на делови се изградени од издржлива пластика, што ги прави лесни за чистење s суета колекции се наменети за да се организира со елеганција т страдаат за комунални услуги.i Designs Еверет колекција се направени од издржлив челик т секогаш се очекува тоа.i Designs бања групи се дизајнирани да се ужива поединечно или како целина.Со придонеси како што се бутик кутија опфаќа & сапун пумпи, додавајќи стил на вашата бања оркестарот е полесно од било кога.Сетовите се нудат во низа бои, вклучувајќи бронза и мат црна боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата