• Свеж
Z-еден Фан Замена за HP 250 G5 250G5 255G5 255 G5 TPN-C129 Серија ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење 4-Жица 4-иглички

Z-еден Фан Замена за HP 250 G5 250G5 255G5 255 G5 TPN-C129 Серија ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење 4-Жица 4-иглички

DEN 283.20
Достапно е за нарачката

Стока

Информации : Ова е нов процесор вентилаторот за ладење.Дополнителни паста е на располагање.Комп.Модели : за HP 250 G5 250 G5 255 G5 255 G5 TPN-C129 Серија.Комп.Дел Број : не се применува.Гаранција : Една Година.Ако имате било какви прашања ве молиме да ни побара за помош.Она што Ќе Добиете : сосема нов процесор вентилаторот за ладење и дополнителни паста(слободен).Опис Наведени е сосема нов процесор ладење вентилатор за HP 250 G5 250 G5 255 G5 255 G5 TPN-C129 Серија Лаптоп.Таа има 3 жици, што доведува до 3 pin конектор.Комп.Модели : за HP 250 G5 250 G5 255 G5 255 G5 TPN-C129 Серија Комп.Дел Броеви : не се однесува Спецификации Дополнителни информации Состојба : НОВА Heatsink Вклучени : Не # Жици Да Конектор : 3 Гаранција : Една Година Компатибилност Изјава ве Молиме да го отстраните вашиот постоечки навивач или љубител на собранието да се споредат дел број, слика и опис, пред да се изврши купувањето.Нашите компатибилен модел на листата е само референца и може да се најдат на вашиот модел се разликува.Ако имате било какви прашања ве молиме да ни побара за помош.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�