• Свеж
MaxLLTo USB Компјутерски Податоци SYNC Кабел Кабелот Води за Samsung Digimax Камера BL103 BL-103

MaxLLTo USB Компјутерски Податоци SYNC Кабел Кабелот Води за Samsung Digimax Камера BL103 BL-103

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Max LLTo Сосема Нов, High Speed USB 2.0 Податоци/Доведе Кабел (не-ОЕМ).Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики.Должина & тежина : 4 метри, светлина и лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1 единица на USB кабел.Компатибилен со : Samsung Digimax Дигитална Камера BL103 серија.Сосема Нов, High Speed USB 2.0 Податоци/Доведе Кабел (не-ОЕМ) на Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики.Висок квалитет на кабел : Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI/RFI Пречки Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки пренос До 480 Mbits/sec трансфер USB 1.0, 1.1 & 2.0 компатибилен.Должина & тежина : 4 метри, светлина и лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1 единица на USB кабел.Компатибилен со : Samsung Digimax Дигитална Камера BL103 серија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата