• Свеж
Конектори 4pcs SCS8UU 8мм Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Черупка Лизгачки Блок за 3D Печатач Лежишта Непречено Движење

Конектори 4pcs SCS8UU 8мм Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Черупка Лизгачки Блок за 3D Печатач Лежишта

DEN 2356.80
Достапно е за нарачката

Стока

Внатрешен Дијаметар : 8mm / 0.315 во.Висок квалитет на лежишта, таписерии изработка, висока прецизност.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.Економски, лесен за одржување замени.Универзалната топката лежишта е одлично за вас за замена на оштетена топката лежишта во вашите уреди да ги подобри ефикасност и заштеда на енергија.Карактеристики : Внатрешен Дијаметар : 8mm / 0.315 во.Висок квалитет на лежишта, таписерии изработка, висока прецизност.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.Економски, лесен за одржување замени.Универзалната топката лежишта е одлично за вас за замена на оштетена топката лежишта во вашите уреди да ги подобри ефикасност и заштеда на енергија.Линеарни имајќи е широко се применуваат за електронска опрема, пакување, машини, медицински машини, печатење машини, текстилната машинерија, машини, опрема, роботи, алати, машини, машина алатки, итн.Карактеристики : Материјал : Алуминиум база alloy Color : Прикажува како picutures Type : Линеарна Топката Bearing Model : SCS8 UU Внатрешен Дијаметар : 8mm Length : 34.5 mm/1.36"Пакет тежина : 192g Packing листа Пакет Листата : 4 x SCS8 UU 8мм Линеарна Топката Bearing Item специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Other Model : SCS8 UU Пакет тежина : 192g Material : Алуминиум база alloy Characteristic : Висок квалитет со голема прецизност и висока цврстина и ниска триење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата