• Свеж
КИП USB Тип-C за да го USB-2.0 Машки Податочен Кабел USB 2.0 хаб 3 Портен USB C Адаптер Тип C до USB Приклучок за Лаптоп, Мобилен Телефон Таблета

КИП USB Тип-C за да го USB-2.0 Машки Податочен Кабел USB 2.0 хаб 3 Портен USB C Адаптер Тип C до USB Приклучок

DEN 189.12
Достапно е за нарачката

Стока

за Лаптоп Телефон Таблета.Можете да се поврзете лаптоп со USB порта за 3 стандарден USB уреди и USB-C полнење кабел.USB C Машки порта НЕ се компатибилни за OTG од типот-c мобилен телефон, САМО пренос на податоци и струја од USB машки порта.Поддршка USB 2.0 480 Mbps целосна брзина на пренос.USB2.0 Машки 3 Порти USB 2.0 ХАБ Женски & Type-C USB-C Машки Моќ Кабел за Податоци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата