• Свеж
BATYY Косата во Прав,лак за Коса Volumizing во Прав, лак за Коса Корен да го Дигате Прав, Анти-Мрсна Задржи Косата Мека & Меки целиот Ден (10g)

BATYY Косата во Прав,лак за Коса Volumizing во Прав, лак за Коса Корен да го Дигате Прав, Анти-Мрсна Задржи

DEN 179.04
Достапно е за нарачката

Стока

✅ Чуваат во шише, безбедно, не-токсични, животната средина и издржливи за долгорочна употреба. ✅ Директно да се применат за да се исуши косата за да се создаде природен меки коса, правејќи ја косата повеќе стил. ✅ Како да го користите : Посипете соодветен износ на прав на дланка и месете тоа, еднакво се применува тоа да сува коса за да ја сфати форма и физички допир на мат површина.Исто така може да биде директно да се применат за да се корените да се создаде меки јачина на звук, или да користите мала количина на прав.Направи линии на линии на блок. ✅ Неуредна моделирање употреба : се Стави на меки прав на дланката од вашата рака и се примени на вашиот влажна коса.Фатете меки прав рамномерно неколку пати да се формира меки форма, или стави на меки прав на вашиот влажни дланка и да се применува еднакво за вашата коса. ✅ Уредни и меки се користи метод : Врз основа на меки, нежно расчешлајте ја со чешел, што е, меки меки демаркацијата линија е јасно, помлади и подинамичен.Спецификации : Име : меки powder Net содржина : 10g Size : 7.5 * 4cm/2.95 * 1.57 инчен (Прибл.)Рок на траење : три years How да го користите : Посипете соодветен износ на прав на дланка и месете тоа, еднакво се применува тоа да сува коса за да ја сфати форма и физички допир на мат површина.Исто така може да биде директно да се применат за да се корените да се создаде меки јачина на звук, или да користите мала количина на прав.Направи линии на линии на блок. (Истурете соодветен износ на прав на вашата дланка, и бришење на рацете заедно да се дистрибуираат во прав рамномерно.Потоа внесете ја вашата рацете во косата и бришење на вашата коса од коренот од дното нагоре како шампон.Тоа ќе бидат меки, а потоа вид надвор фризура.)Неуредна моделирање употреба : се Стави на меки прав на дланката од вашата рака и се примени на вашиот влажна коса.Фатете меки прав рамномерно неколку пати да се формира меки форма, или стави на меки прав на вашиот влажни дланка и да се применува еднакво за вашата коса.Уредни и меки се користи метод : Врз основа на меки, нежно расчешлајте ја со чешел, што е, меки меки демаркацијата линија е јасно, помлади и подинамичен.Пакет се вклучени : 1 Шишенце на Косата Volumizing во Прав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата