• Свеж
WINSOON 6FT WinSoon Антички Врвот Монт Двојно Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Комплет Црна

WINSOON 6FT WinSoon Антички Врвот Монт Двојно Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Комплет Црна

DEN 2376.00
Достапно е за нарачката

Стока

Бренд : Win Soon Хардвер Материјал : Висок Квалитет На Јаглероден Челик Површина : Матирано Црна.Вратата Тежина Капацитет : 230lb; Одговара 2 Врати, Панел Околу Ширина : 18" секоја врата; на Врата завртување Околу Дебелина : 1 3/8" - 1 3/4".Пакетот Вклучува : (1) 72" Песна (5) Ѕидот Конектори (4) Ролки (4) Вратата Тапа (2) Подот Водич(1) за Инсталација рачно.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.САМО хардвер е за продажба, ВРАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Производите доаѓаат со 5 година фабриката гаранција.Помина 120,000 пати отворање и затворање на тест.Fed Ex Превозот : 2-6 дена испораката. 1 x 6 FT Железнички(72"Lx1-1/2"Wx1/4"H, 16" освен дупки за ѕид studs). 5 x Песна Поддршка (изработена од јаглероден челик, завртки се 8.8 одделение). 4 x Челик Закачалка (Закачалка рака е 1-1/2" широк и 1/4" дебела). 4 x Вратата Затка. 4 x Анти-скок Подлога. 2 x Вратата Водич. 1 x Хексадецимален Клуч.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�