• Свеж
Pirge Дуо Сирење Посочи Нож, 40cm

Pirge Дуо Сирење Посочи Нож, 40cm

DEN 672.00
Достапно е за нарачката

Стока

Достав Нож за Големи Парчиња Сирење; Salami; Сланина.Висок Јаглерод Од Не ' Рѓосувачки Челик.Печат; Мраз Прекалени Ножот.Двојно Инјектира; Скрши Отпорни Хигиенски Се Справи.Машина За Миење Садови Безбедно.Оваа Достав Нож за Големи Парчиња Сирење., Салама, Сланина Направени од Високо Јаглерод Нерѓосувачки Челик, Печат, Мраз Прекалени Нож, Двојно се Вбризгува, Пауза Отпорни Хигиенски Справи и машина за миење Садови Безбедно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата