• Свеж
PNY XLR8 CS3030 250GB М. 2 Nvme Внатрешни Цврста Состојба Диск (SSD) - M280CS3030-250-Rb и 16GB (2x8GB) XLR8 Игри DDR4 2666MHz (PC-4-21300) Работна Меморија Комплет - (MD16GK2D4266616XR)

PNY XLR8 CS3030 250GB М. 2 Nvme Внатрешни Цврста Состојба Диск (SSD) - M280CS3030-250-Rb и 16GB (2x8GB) XLR8

DEN 2519.52
Достапно е за нарачката

Стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Nvme се надополни од SATA базирани на Цврста Состојба Диск (SSD) во NVMe от PC или Mac компјутери За супер-брз оперативен СИСТЕМ Подигање пати и апликација се вчитува.На NVMe PCIe Генералот 3x4 интерфејс обезбедува исклучителни перформанси до 3, 500 MB/s seq.Прочитајте и 1, 050 MB/s seq.Напишете брзини.Проширен опсег на NVMe интерфејс овозможува екстремни перформанси и ниска латентност, што го прави супериорен во однос на SATA врз основа SSD е.Искуство на придобивките од КОМПЈУТЕР на Мемориската се надополни со можноста да се кандидира повеќе се бара апликации истовремено, и на побрзо sppeds, за подобра, помазна компјутери искуство.Екстремни перформанси DDR4 десктоп Меморија наменета за PC ентузијасти и гејмери.Исклучителни перформанси со фреквенцијата, Брзина на 2666 MHz (PC4-21300), и наназад компатибилен со пониски фреквенции.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�