• Свеж
Телефон Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G Случај,Јасно TPU Покрие со Елени Модели Дизајн,Shockproof Тенок Одговара Заштитна Телефон Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G

Телефон Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G Случај,Јасно TPU Покрие со Елени Модели Дизајн,Shockproof Тенок

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилност : случајот одговара на Samsung Galaxy S20 FE 5 G.Боја : Samsung Galaxy S20 FE 5 G - giraffe Features : 1. тенок, јасни 2. Воскресна bezels за зголемена protection3. убава модел случај е најдобриот подарок за вашите пријатели Совети : 1.Пакет содржи : 1 X заштитна анти-нула Samsung Галакси S20 FE 5 G case2.ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било кое прашање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата