• Свеж
iHome IH-IP2305R Боја Гарда Екран Заштитник за iPad 2/3/4, Црвена

iHome IH-IP2305R Боја Гарда Екран Заштитник за iPad 2/3/4, Црвена

DEN 203.76
Достапно е за нарачката

Стока

Спречување на гребнатини на вашиот екран.Додава боја и стил на вашиот уред.Крајната заштита.Боја Гарда екран заштитник обезбедува штит за вашиот мобилен уред.Тоа го Спречува гребнатини и козметичка штета од секојдневна употреба, додека блокирање отсјај од директното осветлување дека може целосно непознати екранот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка