• Свеж
Led Пополнете Светлината,Универзална 5600K Боја Температура Фотографија за Светло во Видео Светилка со 36 Нагласи Led Светилки за Емитува, Живи, Шминка, Снимање, итн

Led Пополнете Светлината,Универзална 5600K Боја Температура Фотографија за Светло во Видео Светилка со 36 Нагласи

DEN 230.16
Достапно е за нарачката

Стока

Максимална осветленост може да се користи за повеќе од 45 минути. 36 нагласи led светилки - комплементарни или несакани осветлување за фотографија и видео.Разноврсна - се користи како подобрена светлина за фото и видео, како шминка прстен светлина кога се користи мобилен телефон како огледало, како на вниманието за ноќно осветлување, дури и како итен светлина кога телефонот е исцрпена.Лесен и компактен, можете да ги носите со вас и да ја однесете со вас каде и да одите.Selfie прстен light изработени од високо квалитетни пластични, трајни и shockproof.Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Пластични+метал Пакување големина : 8.8*9*3.5 cm/3.4*3.5*1.3 инчен Број на led диоди : 36 Боја температура : 5600k CRI : 95% Пакет листата : Пополнете светлина*1 полнење преку Usb кабел*1 упатството*1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�