• Свеж
Нерѓосувачки Челик Десерт Шеќерот Лажица Сладолед Мешајќи Со Лажица Чај

Нерѓосувачки Челик Десерт Шеќерот Лажица Сладолед Мешајќи Со Лажица Чај

DEN 2097.60
Достапно е за нарачката

Стока

1. Деликатна подароци : десерт лажица со деликатна изработка и убава перспектива, се постави лажици може да се убав подарок за вашите семејства и пријатели. 2. Широка примена : на домот на менувачот, мазни рабови, може да се примени во мешање пијалоци како чај, кафе, млеко и така натаму, исто така погоден за сладолед, мали закуски, желеа и така натаму, многу се корисни и практични. 3. Производ материјал : лажица се направени од не ' рѓосувачки челик, трајни и здрав, не грижете се за rusting и tarnishing, може да се задржи подолго време. 4. Исклучителен изглед : секоја лажица има една убава и прекрасна форма, која ќе направи да се чувствувате добро кога го користите. 5. Добра текстура : овие десерт лажици имаат мазна површина, еднаква боја, и удобна рачка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата