• Свеж
Лак Исчисти Четка, 5pcs Мелење Вежба Чиста Четка Главата за Електрична Помине Вежба Машина Помине Прашина Смена помине scraper

Лак Исчисти Четка, 5pcs Мелење Вежба Чиста Четка Главата за Електрична Помине Вежба Машина Помине Прашина Смена

DEN 186.96
Достапно е за нарачката

Стока

♥Функција : чисти четки се дизајнирани да се чисти вашиот ноктите пред и по нокти процес.Чувајте ги ноктите на чиста и мазна.Прекрасен изглед, непречено се справи со се украсени од страна на различни бои на акрилик кристал, лесно да се одржи. ♥Лесно да се чисти : Тоа може да се користи за да ја исчистите нечистотијата во пукнатината на ноктите вежба полски главата.Идеален за сите професионални салон или дома. ♥Професионални чиста четка : Висока густина четка косата, не се пролева, се повеќе издржливи.мека и кожа-пријателски, кои ви даваат неверојатна пријатно чувство при допир со ноктите или за лицето за нега. 5 различна боја четка глави да ги задоволат вашите потреби. ♥Лесен и компактен : Со мини големината на телото и мала тежина, тоа е пренослив.Мултифункционален, мека руменило четки се лесно да се отстрани прашина, честички во текот на лак процес, исто така, може да ги применуваат за шминка со руменило или во прав. ♥Доволно чисти : Секој еден е преполна со транспарентна кутија, лесен за чување.Добро се применуваат за шминка и помине уметност, да се даваат удобно допир чувство за вашето лице или ноктите.Опис : Ова 5pcs/set чиста четка е посебно дизајниран за нокти чистење.Тоа им помага да се отстрани прашина пред и по нокти процес.Спецификација : Предмет Тип : Помине Уметност Вежба Чиста Четка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Количество Влакна : 5pcs Четка Бои : Виолетова, Розова, Жолта, Бела, Сина Пакет Големина : Прибл. 9 x 7 x 2cm Пакет Тежина : Околу. 27g Package Листа : 1 x 5pcs Чиста Четка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата