• Свеж
Круг Тенок Магнетен Snap *w/Усна*, 18mm Дијаметар, Антички Месинг

Круг Тенок Магнетен Snap *w/Усна*, 18mm Дијаметар, Антички Месинг

DEN 2136.00
Достапно е за нарачката

Стока

ПОРИБЕНО СО BUCKLEGUY : Подготвени да брод од страна на САД веднаш.Во ТЕКОТ 17,000 ПЕТ-ЅВЕЗДА РЕЦЕНЗИИ : Од потврдена корисници на нашиот сајт. 1-STOP SHOP ЗА LEATHERCRAFT & ДОДАТОК ТРГОВИЈА : Buckleguy акции хардвер, кожа, tools & материјали за crafters & производители.КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТ : Ние внимателно да се избираат и да се тестираат сите производи ние акции.СЕМЕЕН БИЗНИС ОД 1945 година : Седиште во Нова Англија, ние сме биле угостителски на кожа додаток за трговија со текот на 75 години. **Оваа точка не може да брод преку USPS Прва Класа Пошта**18mm Магнетни Snap со Усна, Тенка, Антички Brass Diameter : 18 мм / .709 во.Нога Проред : 10.3 mm / 0.40 во.Нога Должина : 9.9 mm / 0.39 in.Дебелина со Предната и Задната Парчиња Состави : 3.2 mm / 0.12 во.Сила : 6.6 кг / 3.0 kg Gauss Сила : 1300 Unit на мерење на магнетен флукс density Magnet Тип : Ретки Земјата Магнет (Neodymium)Кликнете тука за да дознаете повеќе за она што се ретки земни магнети се.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата