• Свеж
Bonarty 10pc Прст Сунѓерот Daubers Боја Мастило Подлога Печат Четка Занает DIY Детска Уметност Алатки

Bonarty 10pc Прст Сунѓерот Daubers Боја Мастило Подлога Печат Четка Занает DIY Детска Уметност Алатки

DEN 263.76
Достапно е за нарачката

Стока

Прст Сунѓерот Мастило s имагинација.Совршен за поштенски марки, stencils, креда, засенчување, scrapbooking & сите уметнички проекти.Опис : - Прст Сунѓерот Daubers во 17mm (0.67")дијаметар, 35mm(1.38") должина - Специјални дизајни може да се носи директно на прст, лесен за употреба и да се избегне валкани прсти со боја. - Ви помогнат да се развие децата имагинација - Совршени за поштенски марки, stencils, креда, засенчување, scrapbooking & сите уметнички проекти. - Прст Сунѓерот Мастило & Боја Daubers се направени да траат со највисок квалитет светла бела пена и здрав црна пластична база. - Материјал : Пластични и Сунѓер - Боја : Црна, White Package Вклучува : 10 Парчиња Прст Сунѓерот Daubers Note : По употреба, треба да бидат исчистени во време пред тоа може да се користи повторно.Препорачливо е дека дупка со алатка треба да се користи за истата боја бојата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата