• Свеж
LivTee Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Куки, 2-Pack столче Додаток за Палта Чадори Намирници Кеси Чанта и Повеќе, Беж

LivTee Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Куки, 2-Pack столче Додаток за Палта Чадори Намирници Кеси

DEN 239.04
Достапно е за нарачката

Стока

Ефективна простор за заштеда на енергија : Овие универзални потпирачи за глава куки може да ги организирате вашите задното седиште и подот остатоци на правилен и соодветен начин, избегнување на намирници и кеси од тркалање на подот, и, исто така, да се спречи вашата чанта и храна торба од возење Падне на седиштето.Висок квалитет : Овие автомобил куките се направени од високо квалитетна abs материјал и силиконска гума, кои се трајни и се еколошки.На силиконска гума заштитен слој може цврсто да се поправи автомобилот кука на потпирачи за глава род и да се спречи потпирачи за глава род од тоа да биде изгребани.Креативен дизајн : надгради од страна на отворање дизајн, ротари заклучување за дополнително одредување и спречување на испаѓање.На кука може да се ротира 360 степени хоризонтално, и може да се сокрие на јадицата кога не е во употреба за да се осигура безбедноста и одржување на оригиналниот внатрешен простор и изглед.Лесен за инсталација : Овие куки лесно може да се инсталира без да ја отстраните потпирачи за глава и други алатки.Секоја кука силни и цврсти доволно да се откажам за да 44lb/20 кг, без да се прекрши кога извршување тешки пати.Купи со доверба : Ако имате било какви прашања или не сте 100% задоволни, ве молиме слободно Контактирајте со нас.Пакување од 2 - Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Куки Додатоци Ефективни простор за заштеда : Овие универзални потпирачи за глава куки може да ги организирате вашите задното седиште и подот остатоци на правилен и соодветен начин, избегнување на намирници и кеси од тркалање на подот, и, исто така, да се спречи вашата чанта и храна торба од возење Падне на седиштето.Висок квалитет : Овие автомобил куките се направени од високо-квалитетна abs материјал и силиконска гума, кои се трајни и се еколошки.На силиконска гума заштитен слој може цврсто да се поправи автомобилот кука на потпирачи за глава род и да се спречи потпирачи за глава род од тоа да биде изгребани.Креативен дизајн : надгради од страна на отворање дизајн, ротари заклучување за дополнително одредување и спречување на испаѓање.На кука може да се ротира 360 степени хоризонтално, и може да се сокрие на јадицата кога не е во употреба за да се осигура безбедноста и одржување на оригиналниот внатрешен простор и изглед.Лесен за инсталација : Овие куки лесно може да се инсталира без да ја отстраните потпирачи за глава и други алатки.Секоја кука силни и цврсти доволно да се откажам за да 44lb/20 кг, без да се прекрши кога извршување тешки пати.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата