• Свеж
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ТФ-37FL-18 Нерѓосувачки Челик Разгореа Цевка Фитинзи, Унија: 3/8 Машки JIC 37 Сте 3/8 Машки JIC 37 Сте

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-ТФ-37FL-18 Нерѓосувачки Челик Разгореа Цевка Фитинзи, Унија: 3/8 Машки JIC 37 Сте 3/8

DEN 889.68
Достапно е за нарачката

Стока

Разгореа Агол : 37°; Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик; Стил : Унија.Облик : Прав; За Цевка OD : 3/8".Цевка Тема Тип : UNF.Цевка Тема Големина : 9/16"-18. Конекција (A) : 3/8" Машки JIC 37 Сте; Поврзување (Б) : 3/8" Машки JIC 37 Сте.Со цел да се вклопи разгореа метални цевки, овие приклучоци се обезбеди со лешник и нудат тесни метал на метал печат за висок притисок апликации. 316 од не ' Рѓосувачки Челик нуди одлична отпорност на корозија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�