• Свеж
П-Грав Watchband, Компатибилен со Мали Apple Види 38mm / 40mm - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Компјутерска Мрежа

П-Грав Watchband, Компатибилен со Мали Apple Види 38mm / 40mm - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband

DEN 238.80
Достапно е за нарачката

Стока

Замена види бенд компатибилен со Apple Види 38 / 40 mm ( Сите Серија ).Големината : За Врвка За Околу Големината 5.3"-7.6".Материјал : Премиум СТП кожа.Инсталација : Нерѓосувачки Челик адаптери вклучени.Илјадници Дизајни на располагање, ве молиме посетете го П-ГРАВ продавница.П-Грав Watchband, Компатибилен со Мали Apple Види 38mm / 40mm - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Компјутерска Мрежа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка