• Свеж
Inchant Taggies за Бебиња Bunny Младата Розова Зајакот Кадифен Taggy Ќебиња

Inchant Taggies за Бебиња Bunny Младата Розова Зајакот Кадифен Taggy Ќебиња

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Soft Security Ќебе за Бебиња : направен од кадифен, погоден за години' кожата, создавање на комфорно, опуштена и пријатна атмосфера, дозволувајќи детето се чувствуваат безбедно и пријатно.Корист : да им се помогне со координација на окото и раката, како и развој на прсти сила и умешност, и на визија и на допир, им помогне во смирување плаче бебиња.Taggie Ќебиња : смири плаче деца, придружуваат заспие детето, да играат игри со години, притискам со бебиња, и dangle пред бебиња.Taggies за Бебиња : Bunny форма, cuddly, мал во големина, симпатична, мека, пријатно, huggable, родово-неутрални, забавна.Поврзан со силиконски teether.Совршен комбо од препарирани животни, taggie сензорни играчка, и teether.Inchant Taggies за Бебиња : совршен подарок за денот на Благодарноста, Божиќ Ден, роденден, и така натаму.Погодна за двете машки и женски, млади и стари.Кога бебето и taggies ќебе воспостави "врска" или да се развие навика.Кога бебето гледа или се допира со taggies ќебе, бебето ќе биде soothed.На taggies ќебе е како стар пријател со бебето, кој е како нас возрасните кои се користат за да нешто во нашите животи и да се запознаат со нешто.Воведувањето на taggies ќебе се избегнува посебност на смирување метод и се овозможува избор на смирување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата