• Свеж
Багаж Ознаки, Алуминиум Метал Патнички Куфер ID Идентификатор Ознака Labels Торба Багаж Име Адреса Етикета со Завртка Синџир

Багаж Ознаки, Алуминиум Метал Патнички Куфер ID Идентификатор Ознака Labels Торба Багаж Име Адреса Етикета со

DEN 335.76
Достапно е за нарачката

Стока

Багаж Тагови : Цврсти и многу издржливи, не е лесно да се процени и да се наведнувам, различна боја да поседувате за деца, девојки, жени, толку слатко.Патнички Куфер ID Идентификатор Ознака : Имаат светла боја за да им помогне на самото место на вашиот багаж, Никогаш не тргнуваат по погрешен багаж.Име Адреса Етикета : Навој јаже е доволно силна со завртка конектор, за безбедно одржување на ознаки за да вашата торба.Торба Ознака Патување ID Labels Ознака : Со помош на Името на предната страна, можете да идентитет оваа ознака лесно.Името ознаки може да се користи за куфер, чанти, деца автомобили, багаж , патни торби и така натаму.За Багаж Suitcases Торби : Оваа торба ознаки е главно наменета за луѓето кои патуваат или на службено патување; оваа уникатна форма и стилски дизајн го прават тоа лесно да го идентификуваат вашиот багаж само на прв поглед се од слични buggages.Багаж Ознаки, Торба Ознака Патување ID Labels Ознака За Багаж Suitcases Bags Specifications : Главен Материјал : алуминиум легура, од нерѓосувачки челик;; Боја : Розова виолетова; Зелена; Сина; Розово злато; Сребро; ГОЛЕМИНА : 7.5cmx4.4cm/2.95x1.73inch;Пакетот Вклучува : 1 Set x Багаж Tag Wish Имате Среќен Shopping1.Ве молиме овозможи 0.5 инчи-1 инч(1-3 CM) се разликува поради прирачник за мерење 2.Поради компјутер на екранот е со резолуција, Осветленост, вистинска боја може малку поинаква од слики .Конечната боја на главната стока во вид,ве Молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате Доколку имате било какви прашања.Ние ќе го реши вашиот проблем побрзо, додека вие задоволство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата