• Свеж
Големи Брендови 2N5401 PNP Транзистори, BJT, 150V, 300mA, 3 Pin, 5.33 mm H x 4.19 mm W x 5.2 мм L (Пакување од 20)

Големи Брендови 2N5401 PNP Транзистори, BJT, 150V, 300mA, 3 Pin, 5.33 mm H x 4.19 mm W x 5.2 мм L (Пакување

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Димензии : 0.21 " L X0.17 " W X0.22 " Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Количина : 1. На тип на производ е Големи Брендови 2 N5401 PNP Транзистори, BJT, 150 V, 300m A, 3 Pin, 5.33 mm H x 4.19 mm W x 5.2 мм Л Направен во Тајван и произведени од страна на Големите Брендови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�