• Свеж
Денот на вљубените Карневал xianshi Led диоди WiFi Камера, 1080P IR Купола Камера, Куполата за Внатрешна/Надворешна Камера Внатрешна Безбедност Безбедност Камера

Денот на вљубените Карневал xianshi Led диоди WiFi Камера, 1080P IR Купола Камера, Куполата за Внатрешна/Надворешна

DEN 8399.76
Достапно е за нарачката

Стока

Симулација видео надзор ќе даде се закануваат да крадци и тие ќе ги задржи подалеку од вас дома.Уредот е погоден за дом, канцеларија, продавница и сл.Куполата видео надзор камера форма, може да се стави затворен или отворен.Главно направени на квалитет транспарентен полистирен материјал, добра изработка.Со led индикатор за светло, LED светла треперење на секои 3 секунди, изгледа како вистинска инфраред купола видео надзор.Напојува со 2pcs на 1.5 V AA батерии, не се вклучени во пакет, кој може да траат и по неколку месеци.Дали сакате на видео надзор на камерата за да го одржите вашиот дом безбедно и трошоците за помалку пари?Нашиот производ каша вашиот најдобар избор.Ова е симулација купола видео надзор камера со индикатор за светло, кои изгледаат токму вистинската.Напојува со 2 парчиња на АА батерии.Доаѓаат со монтажа завртки, лесно да го инсталирате и да работат, не се потребни никакви жици.Со едноставно уред за да се задржи вашата куќа далеку од крадци проблеми.Вреди да се купуваат!Карактеристики : Главно направени на квалитет транспарентен полистирен материјал, добра изработка.Куполата видео надзор камера форма, може да се стави затворен или отворен.Со led индикатор за светло, LED светла треперење на секои 3 секунди, изгледа како вистинска инфраред купола видео надзор.Напојува со 2pcs на 1.5 V AA батерии, не се вклучени во пакет, кој може да траат и по неколку месеци.Симулација видео надзор ќе даде се закануваат да крадци и тие ќе ги задржи подалеку од вас дома.Уредот е погоден за дом, канцеларија, продавница и сл.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Main Материјал : ABS Пластика Боја : White Battery : 2 парчиња 1.5 V AA Батерии (Не се вклучени), ПРЕДВОДЕНА треперење : треперење на секои 3 seconds Package Тежина : 141g/5.0 oz Package Листа : 1 * Симулирани Купола Камера (Батерии Не се Вклучени)1 * Монтажа Kit1 * Bracket1 * Корисникот Manual Note : 1. Ве молиме овозможи 0~1inch грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата