• Свеж
PINHEN Бендови Компатибилен со Fitbit Алта/Fitbit Алта HR - Меки Силиконски Спорт Рака Замена Wristband Компатибилен со Fitbit Алта/Алта HR/Ace (Црна, Големи)

PINHEN Бендови Компатибилен со Fitbit Алта/Fitbit Алта HR - Меки Силиконски Спорт Рака Замена Wristband Компатибилен

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Компатибилни Модели】Бендови само компатибилни ЗА Fitbit Алта 2016 Година/Fitbit Алта HR 2017/Fitbit, Аце 2018 Фитнес Тракер.Забелешка : Она што во пакетот е САМО Fitbit Алта БЕНДОВИ или Fitbit Алта HR бендови или Fitbit, аце бендови, НЕ БИЛО ДРУГИ додатоци се ВКЛУЧЕНИ. 【Производ Големина】Wristbands за Fitbit Алта / Fitbit Алта HR Замена Бендови достапен во големи димензии и малата големина : Алта Hr бенд Мала големина одговара за 5.5 инчен - 6.7 инчен зглобовите.Алта Hr бенд Голема големина одговара за 6.7 инчен - 8.1 инчен зглобовите. 【Премиум Материјалот】 fitbit Алта спортски wristbands се изработени од еколошки, кожата-friendly и висок квалитет на TPE материјал, Својата храна одделение силиконски и отпорна на триење, висока температура, без мирис, водоотпорен, без пукнатини, без Иритирачки кожата.Овие Замена на зглоб бенд дизајн ги задоволува ергономски човечки инженеринг принципи, кои се лесни и меки.Носи удобно носење искуство кога ќе вежбање или рекреација моменти. 【Лесно да се земе и исклучување】Бендот доаѓа со Fitbit Алта и Алта HR види дел за заклучување на двете страни, кои се заклучува врз види интерфејс прецизно и сигурно.Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување ,Посебен дизајн, тока, лесно да се соберат и resize, држи вашиот бенд безбедно место и врвка на држачот за да се обезбеди дополнителни должина. 【По продажба на услуги】 Ако Алта бендови/ Алта HR бендови/Ace бендови имаат било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на e-mail, ние ќе ви даде брз одговор во рок од 24 часа. 【Компатибилни Модели】Бендови само компатибилни ЗА Fitbit Алта 2016 Година/Fitbit Алта HR 2017/Fitbit, Аце 2018 Фитнес Тракер.Забелешка : Она што во пакетот е САМО Fitbit Алта БЕНДОВИ или Fitbit Алта HR бендови или Fitbit, аце бендови, НЕ БИЛО ДРУГИ додатоци се ВКЛУЧЕНИ. 【Производ Големина】Wristbands за Fitbit Алта / Fitbit Алта HR Замена Бендови достапен во големи димензии и малата големина : Алта Hr бенд Мала големина одговара за 5.5 инчен - 6.7 инчен зглобовите.Алта Hr бенд Голема големина одговара за 6.7 инчен - 8.1 инчен зглобовите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата