• Свеж
TOYANDONA 4 Групи на Велигден Ѕид Налепници Велигден Bunny Јајце Ѕид Decal Прозорец Налепници DIY Велигден Кошница Велигден Ѕидни Декорации

TOYANDONA 4 Групи на Велигден Ѕид Налепници Велигден Bunny Јајце Ѕид Decal Прозорец Налепници DIY Велигден Кошница

DEN 1425.60
Достапно е за нарачката

Стока

Погодно да го суспендира тој на врата, плакар, прозорец, итн.Отстранлив Кора и се Држи Ѕид Налепници Bunny Јајце Среќен Велигден Оркестарот.Bunny Прозорец Држи Јајце Cutouts Боја Велигден Bunny Јајце Занает Хартија за Велигден Партија Декорација.Лесно да лупам и се држи винил decals, едноставно да се применуваат decals на било каква рамна, прашина слободна површина, без неред.Безбедно и отстранлив на ѕид, прозорецот или било рамно, сува и прашина слободна површина, така што dona€t треба да се грижите за штета.Опис на Овие Велигденски тема оркестарот ја поставува се направени на премиум хартија материјал, Велигден хартија pendant е издржлив со одлична изработка.Со шармантна јајца облик дизајн, погоден како виси украси за Велигден партија.Тоа исто така може да биде креативен подарок за децата да го користат.Карактеристики-Боја : Избрани Боја-Материјал : Хартија-Големина : 21.00 X14.80 X0.10cm, 8.25 X5.82 X0.04in-Голема Велигден виси украси и додадете празнична атмосфера.-Со парична казна изработка, тоа исто така може да биде креативен подарок за децата да го користат.-Идеален како врата оркестарот, позадина украси, фото реквизити, свадба декорација, итн.-Велигден виси приврзоци се направени од хартија материјал, издржлив и лесен.- Боја : Избрани Боја, Големина : 21×14.8 cm Package, Вклучувајќи 4 x Поставува на Вратата Pendant Decors.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата