• Свеж
Wakauto 2 парчиња Кинески Хороскопски Шарм Година на Ox Комеморативна Монети Бул Figurine Сувенири Месинг Животинско Шарм Pendant за Хривнија Накит Одлуки Наоди

Wakauto 2 парчиња Кинески Хороскопски Шарм Година на Ox Комеморативна Монети Бул Figurine Сувенири Месинг Животинско

DEN 270.96
Достапно е за нарачката

Стока

Креативен изглед и фините детали, благородна и великодушни, добра DIY декоративни додатоци.Убава декорација за вашата торба, автомобили и други објекти.Направен од материјал, издржлив и долго време се користи.Цврсти и издржливи, одличен квалитет, не е лесно да се деформира и да се прекине, добра декоративен ефект.Добра декорација за вашиот клуч синџир, ранец патент.Опис на Оваа ретро keychain pendant е одлична декорација за вашиот копчињата и кеси.Посебен украс дизајн со исклучителна детални одлуки.Тоа е идеален придружник за вашите клучеви, вреќи или други прекрасни предмети.Карактеристики - Материјал : Месинг.- Боја : Како што е прикажано.- Големина : За 3.00 X3.00 X1.00cm 1.18 X1.18 X0.39inch.- Направен од материјал, издржлив и долго време се користи.- Убава декорација за вашата торба, автомобили и други објекти.- Добра декорација за вашиот клуч синџир, ранец патент.- Креативен изглед и фините детали, благородна и великодушни, добра DIY декоративни додатоци.- Цврсти и издржливи, одличен квалитет, не е лесно да се деформира и да се прекине, добра декоративен ефект.Пакет Вклучувајќи 2 x pendant.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата