• Свеж
TenDollar Пеперутка Кафеава Кожа Јаже Faux Гнездо Џемпер Синџир Ѓердан Приврзоци Цвет

TenDollar Пеперутка Кафеава Кожа Јаже Faux Гнездо Џемпер Синџир Ѓердан Приврзоци Цвет

DEN 1442.40
Достапно е за нарачката

Стока

Пеперутка Кафеава Кожа Јаже Faux Гнездо Џемпер Синџир Ѓердан Приврзоци Цвет Од Ten Dollar.Материјал : Алуминиум.На дрвени рог мерки 6cm (2¼ инчи) долго и 2cm (¾ инчи) широк.Производ Големина : Вкупен долг 80см , Тежина : 17 g.Пакет : 1 x ѓердан.Тежина : 17 g На дрвени рог мерки 6cm (2¼ инчи) долго и 2cm (¾ инчи) широк.Пакет : 1 x ѓердан Прекрасна шарм ѓердан кој различни шарм, вклучувајќи ги и голема дрвена рог во облик на pendant, правоаголни жица завиткан гроздобер месинг шарм, голем месинг пршлен, дрвена цвет, зелено дрво овална, мал двојно двострано пеперутка и мал двојно двострано овална.Производ Големина : Вкупен долг 80см Ќе се вклопи со природни или bohemium изглед. 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата