• Свеж
Божиќ Занаети Ѕвона Jingle Bells,iKammo 22mm Големи Ѕвона DIY Ѕвона за DIY Хривнија Anklets Ѓердан Плетење/Накит Одлуки(Шарени,30pcs)

Божиќ Занаети Ѕвона Jingle Bells,iKammo 22mm Големи Ѕвона DIY Ѕвона за DIY Хривнија Anklets Ѓердан Плетење/Накит

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Шарени jingle bells големина : 22mm, Боја : Шарени, Количина : 30 компјутери, Обложено железо, сребро ѕвона, не е лесно да се оксидација.Jingle Bells се совршен прилог на сите на вашите сезонски украси.Овие се точно вид на jingle bells што ви треба во насекаде.Тие прават бучава кога тие штракаат, за разлика од накит одлуки и како додатоци за други декорација, можете исто така да ги купи овие за куче обука.Изработката бел рефус ,Совршен украс за елка, вратата бел за кучиња, итн.Идеален за Божиќ дома декорација, DIY занаети , накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика на одлуки.Божиќ jingle bells произведени во electroplating процес, овие се издржливи и практични, анти-оксидација, може да се чува долгорочно висок сјај.и ве молам место на jingle bells во вентилирани и суво место. 100% БЕСПЛАТЕН ПРОБЕН период и ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сме одговорни за нашите клиенти и производи,ако не сте задоволни со нашите производи ,можете да се вратите без било какви причини.100% РИЗИК БЕСПЛАТНО!Немаш ништо да изгубите или ризик со тестирање од нашите Jingle Bells!.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : производот содржи мали делови, не е за деца под 3 години, Тие треба да се користат под возрасни е надзор!!!Пакетот Вклучува : 30pcs Шарени Jingle Bells /Занает Ѕвона.100% сосема нов и висок квалитет.Големини : 22mm/30pcs Jingle Bells /Занает Bells Order Ризик Бесплатно Сега! 1.Ако не сте задоволни со нашата служба и секој друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш!Ние го цениме многу за вашиот одлична поддршка!
2.Ако сте незадоволни, или доколку не е да се расипува, само нас контакт и ние ќе ви ги даде слободна размена или да го вратите за вашите пари назад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата