• Свеж
(3-Pack) се Зголеми Celero5G Случај, Мека Јасно TPU [Отпорно на Гребење] Пад на Силиконски Браник Заштита Shockproof Телефон Случај Маска за Зајакнување Celero5G 6.5 Инчи (2021 Објавен), М?

(3-Pack) се Зголеми Celero5G Случај, Мека Јасно TPU [Отпорно на Гребење] Пад на Силиконски Браник Заштита Shockproof

DEN 203.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Прецизно Одговара】Специјално Компатибилен со Поттик Celero5 G.Прецизни cutouts се обезбеди лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници, камера и други отвори. 【Шок Заштита】Зголеми Celero5 G Телефон Случај Имитација Airbag Дизајн во Четирите Агли, Телефонот Капки Игра Важна Ефикасно Олеснување на Влијанието, Навистина Целосна Заштита. 【мермер Модели】јасно и модерен мермер модели им овозможуваат да се зачува вашиот телефон е оригинален изглед без да се губи својата личност.Направени со уникатен печатење техника, овие модели не се фаќа за исклучување, слабее или дупка со. 【Лесни & Нула-доказ】тенките, тенок случај осигурува лесна преносливост.Тоа е симпатична, убава на допир и нејзините покрена рабови се задржи екран и камера подигна за да ги спречи површината на гребнатини. 【Најдобра Услуга】Ние Обезбеди Најдобра Услуга По продажбата за нас, Производи, доколку Има Било каков Проблем или Незадоволство, Ние со Задоволство Ќе ви Обезбеди Замена или Враќање на средствата.Боја Име : Пинк Мермер & сини Мермер & зелен Мермер Зголеми Celero5 G Јасни Заштитни Мека TPU Силикони Случаи Карактеристики-Совршено да се вклопи во вашиот Поттик Celero5 G, со добар пад заштита. - Прилично модел насликани додадете виталност и се протега на убавината на вашиот телефон. - Сите завиткани дизајн : трајни школка нуди уредот подобра заштита од гребнатини, капка, шок и нечистотија за вашиот Поттик Celero5 G. -Целосен пристап : прецизни cutouts за сите функции и копчиња. -Лесна апликација : едноставен за инсталација и отстранување -Широко Компатибилен:Овој случај компатибилен со Поттик Celero5 G, исто така, поддржува безжична полнење, магнетни автомобил месеци и мобилен телефон ѕвони на сопствениците.Спецификација : -Боја : Прикажува како слика -Компатибилен уред : Поттик Celero5 G Пакет се Вклучени : -3 x Мобилен Телефон Случај Капак.

Особините

-Color:
Shown as picture
-Compatible device:
Boost Celero5G
Package Included:
-3 x Cell Phone Case Cover :

Најдобрите понуди во категоријата