• Свеж
Aexit Палачинка Хартија Електрични опрема за Општа Намена Маскирање Лента Беж 8мм Широк x 50 Метри

Aexit Палачинка Хартија Електрични опрема за Општа Намена Маскирање Лента Беж 8мм Широк x 50 Метри

DEN 2212.80
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет Содржина : 1 x Маскирање Лента; Материјал : Синтетички Каучук.Главната Боја : Беж; Должина : 50 Метри/54.5 yds;Width : 8mm/0.31".Во согласност добро да се неправилни површини.Се придржува и на различни супстрати.Карактеристики : брзо лепење,на краток рок, отстранување,високо conformable,лесно да се развивам.Применливи за пакување,сликарство,привремено задржување,занимаваат.Импрегнирани палачинка хартија поддршка материјал. * Овој вид на маскирање лента обезбедува одлична адхезија да широк спектар на површини во голем број на области, вклучувајќи, светлина занимаваат, пакување и затворање, и светло должност маскирање и пакување и запечатување.Економски цени.Се придржува и на различни супстрати.Во согласност добро да се неправилни површини.Кп повеќето површини.* Карактеристики : Една Страна,брзо добра адхезија, на краток рок, clhly conformable, лесно да се развивам.* Применливи за пакување, сликарство, привремено задржување, занимаваат.Импрегнирани палачинка хартија поддршка материјал.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата