• Свеж
Sydien 300Pcs М3 4-12mm(10 Големини) Машки Женски Хексадецимален Месинг Колона ќор-сокак Поддршка Spacer Завртки Орев Асортиман Комплет

Sydien 300Pcs М3 4-12mm(10 Големини) Машки Женски Хексадецимален Месинг Колона ќор-сокак Поддршка Spacer Завртки

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

Standoffs Должина : 4-12mm (не вклучуваат машки крајот тема должина).Изработени од месинг со мазна appearancee, јасно конец, униформа и не bur.Лесен за инсталација : на ќор-сокак комплет е многу корисно мали алатки, тие се многу лесно да го инсталирате, и донесе многу погодности за вашиот живот.Разни должина standoffs одговара за DIY електроника проекти,важи за многу област, соодветно да ги задоволи различните потреби.Има 10 вида М3 Навој Плоча Standoffs, секој 30pcs, вкупно 300pcs во кутија,сите делови се во нивните одделни прегради,ве молиме видете ја сликата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата