• Свеж
Baoblaze Мачка Одмор Седиште Костур Прозорец Hammock Мачки Kitty Безбедност Кревет со Трајни Тешки Вшмукување Чаши Мачка Кревет Држи До 22lb

Baoblaze Мачка Одмор Седиште Костур Прозорец Hammock Мачки Kitty Безбедност Кревет со Трајни Тешки Вшмукување

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Лесно се Инсталира - На простор за заштеда на енергија мачка на прозорецот костур може да се постави и да се отстрани во секунди на вашиот прозорец стакло со големо вшмукување чаши.Нема алатки потребни!. 360 Сончање - тоа е навистина добро место за мачки да уживаат sunbath и убава пејзаж надвор, држејќи ги на топло и сончево.Материјал - Изработени од оксфорд ткаенина, мачки температурата на телото нема да се прегреат поради оваа мачка кревет канапи пропустливост на воздух; во зима, додадете душек на ова домашно милениче мачка hammock, овој прозорец монтирани мачка кревет ќе најдобрите атмосфера мачка кревет.Безбедност - Мачка Hammock Користиме високо квалитетни вшмукување чаша.На задебелена челик жица има посилна носивоста.Челик жица нема burrs и не му наштети на мачка.Големина - Димензии(Lx W) : Оваа Мачка кревет е 31x51cm/12.2x20.1inch.доволно силна за да се одржи вашата мачка до 44 кг.Опис : - Лесно се Инсталира - На простор за заштеда на енергија мачка на прозорецот костур може да се постави и да се отстрани во секунди на вашиот прозорец стакло со големо вшмукување чаши.Не алатките кои се потребни! - 360° на Сончање - тоа е навистина добро место за мачки да уживаат sunbath и убава пејзаж надвор, држејќи ги на топло и сончево. - Материјал - Изработени од оксфорд ткаенина, мачки температурата на телото нема да се прегреат поради оваа мачка кревет канапи пропустливост на воздух; во зима, додадете душек на ова домашно милениче мачка hammock, овој прозорец монтирани мачка кревет ќе најдобрите атмосфера мачка кревет. - Security - Мачка Hammock Користиме високо квалитетни вшмукување чаша.На задебелена челик жица има посилна носивоста.Челик жица нема burrs и не му наштети на мачка. - Size - Димензии(Lx W) : Оваа Мачка кревет е 31x51cm/12.2x20.1inch.доволно силна за да се одржи вашата мачка до 44 кг.Пакетот Вклучува : 1 Парче Мачка Hammock со accessories Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата