• Свеж
Моќ Лента Кула AUOPLUS Surge Protector Рамен Приклучок, 8 Места со 4 USB Порти Долго Продолжување Кабелот 6.6 Фт, Широко Распоредени Мулти Места, Заштита од Преоптоварување, за Дом

Моќ Лента Кула AUOPLUS Surge Protector Рамен Приклучок, 8 Места со 4 USB Порти Долго Продолжување Кабелот 6.6

DEN 719.76
Достапно е за нарачката

Стока

☑️ Десктоп Моќ Лента Кула - Surge protector моќ лента доаѓа со 8 AC места 10 A тешки-должност продолжување кабелот оценет 1250 W, тоа може да се справи со повеќето уреди како ТВ, кафематот, компјутер, итн. ☑️ Smart High-Speed USB Полнење - Со вграден USB порти(5 V/4.5 А), што истовремено можат да полните до 4 моќта гладни уреди како паметни телефони, i Pad, MP3 плеери, Шуми, Bluetooth слушалки, и повеќе.Постојат 2 моќ копчиња се наоѓа на врвот за контрола на USB и AC штекер. ☑️ Повеќе Безбедносни Заштита - 10 A/моќност 1250 W лента е конструиран за да се обезбеди до 1050 J на истовремена заштита за 8 адаптери одеднаш, што го прави совршен додаток за вашиот дом, канцеларија или центар за забава.Интегрирано коло прекинувач со автоматско исклучување на технологија за да се затвори места во случај на опасна моќ шила и бранови. ☑️ Широко Распоредени Штекер - Со кула дизајн може да се среди вашиот кабелски се постави и да се создаде организиран и уреден простор.Тоа е речиси ги исполнува сите ваши моќ потреби, обезбедување на користењето на повеќе уреди истовремено, ги работите лесно и ефикасно.А 6.6 ft долго тешки-должност продолжување кабелот обезбедува лесно соба сместување, додека одржување на нередот надвор. ☑️ Она што Ќе Добиете за - AUOPLUS е професионална производителот обезбедување на различни оригинални моќ ленти.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Апарати за дома' безбедност се многу витален, додека изборот на моќ лента ние обично се обрне повеќе внимание на тоа.Несомнено е дека безбедноста на штекерите (подножјата) е најважниот фактор, тогаш е практичност и изглед.AUOPLUS моќ лента има 8 AC места и 4 полнење преку USB порти, широк простор помеѓу секој штекер обезбедува таму нема конфликти ако 2 големи адаптери приклучок во исто време.Кула дизајн заштедува повеќе простори време со користење на процесот, 6.6 ft бакарна жица кабелот за напојување за да се обезбеди доволно должина со вас, тоа е исто така surge protector со кој се предвидува до 1050 Joule на истовремена заштита.Наша моќ газа е погоден за повеќето мали домашни апарати, како што се компјутери,лап-топ компјутери и други уреди wattage подолу 1250 W.Па ве молиме проверете ги вашите апарати моќ пред приклучокот на адаптери во.Кула Дизајн кој може да се спаси повеќе простор, до 8 места и 4 полнење преку USB порти.Со оваа кула моќ лента, можете да зачувате повеќе простор и може да се каже збогум на обемни моќ ленти, нема повеќе испреплетени и е тешко да се олабават кабли работи околу вашиот мебел!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата