• Свеж
LIABI Декоративни Слон Ashtray со Усна за Цигари Гроздобер Метал Пушењето Пепел фах Држачот за Пушач Десктоп Windproof Цигара ashtrays за затворен простор на Отворено Фенси Пода?

LIABI Декоративни Слон Ashtray со Усна за Цигари Гроздобер Метал Пушењето Пепел фах Држачот за Пушач Десктоп

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Brand New Цинк Легура , Rustless/Fadeless/Површина Полирање/Мазна, лесен за чистење.може да биде око-фаќање на уметноста да ги красат дом, канцеларија, светне вашиот простор со ретро боја.Убаво, убаво подарок за вашите пријатели или љубовници.Димензија : 10*18*11.5 см(3.9*7.1*4.5"), Голем капацитет, може да се одржи околу 2 кутии цигари пушки и пепел.Околу тежина : 520g со исклучок на подарок кутија, убаво големина и тежина, здрав елегантен преносни за вашата маса врвот домаќинство, погодна за внатрешна и надворешна употреба.На ashtray држачот е многу практичен и функционален.Стил : Гроздобер s Ден.На ashtray е направен од премиум цинк легура, Тоа е многу стилски, удобен и многу практични, како и.Можете да го користите како ashtray, исто така, се користат како дома декоративни.тоа е со лизга капак капак и се чува пушки скриени далеку,прекрасна стојат слон шема дизајн.Тоа е издржлив и здрав, тешки, својата контејнер/тегла е длабоко и може да се вклопи во целиот пакет на пушеле cigs внатре.Изолира smoky мирисот на отпушоци од цигари.Капакот спречува лета-начин на пепел и помалку пушат циркулираат, мирис доказ за вашиот простор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата