• Свеж
Tthxqing Нови Мие Косата Креда Чешел за Коса, Креда Чешел Боја на Коса Боја на Малку Девојки и Деца Нова Година Роденден Cosplay DIY Деца е Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Пра?

Tthxqing Нови Мие Косата Креда Чешел за Коса, Креда Чешел Боја на Коса Боја на Малку Девојки и Деца Нова Година

DEN 138.96
Достапно е за нарачката

Стока

ิ.ั Разни младешки бои се измешани заедно за да се создаде различни изгледа. ิ.ั ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ.Суровини и материјали кои се користат во привремено губење на креда чешел се растворливи.Вие само треба да се мијат бои од косата со истите чекори како и обично. ิ.ั ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ.Без многу подготвување и досадни чистење, можете брзо боја и покаже вашата личност лесно. ิ.ั КУЛ ПОДАРОК.Мини боја на косата чешли се погодни како подароци за деца, тие може да се користи за родендени, забави, свадби, клубови, играње на улоги, итн. ิ.ั ЗАДОВОЛИТЕЛНА ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку постои било каков проблем по купувањето, можете да не контактирате во било кое време да се вратат или замена на производот.Имајте на ум : Постои вклучуваат само еден чешел во секоја врска.Косата Креда Чешел,Професионални Привремен Инстант Боја на Коса ја Нагласува Ленти за Коса Боја Чешел, Инстант Косата со Чешел за ноќта на Вештерките Божиќ Party Features : Уникатен рачен дизајн, за да се избегнат процесот на коса, боја на рака и непријатна clothes Use повеќе удобен и удобно, па лесно можете да уживате во привремено губење на боење производи ви даде убавина и joy Comes со чешел, решавање на коса производи на пазарот, нерамна боја, лесно caking проблем боли hair Even три-димензионални боја длабочина, намалување на штета на косата, нека вашата коса повеќе еластична во коса боја process Easy во боја, лесно да се чисти, нема влажна коса, можете да чешел светлина color Color : Розова,Виолетова,Сина,Зелена,Жолта,Red Usage : одржување на еден чешел, чешел косата долу може да се бараат дамки.Пакет Содржина : 1 PC Привремено Губење на Креда Боја во Прав Со Чешел Салон за Коса, лак за женски Боички DIY.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата