• Свеж
Gaxi Хром Огледало Винил Wrap Film Автомобил Налепница Decal DIY Автомобил, Велосипед со Мотор Тело Покрие Завиткување Додатоци

Gaxi Хром Огледало Винил Wrap Film Автомобил Налепница Decal DIY Автомобил, Велосипед со Мотор Тело Покрие Завиткување

DEN 278.40
Достапно е за нарачката

Стока

Карактеристики. 1. Лесен за Користење : ја Штити вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да се ре-позиција и се протегала за точната fitment и е мека доволно да се придржува кон сите рабови/контури/форми. 2. Широка Употреба : може да се користи на многу начини, оркестарот, уметности, занаети, ѕидови, врати нота , бар грб, мебел, обичај големина рефлексивни филм производ каде што ќе блесне/ светлина и рефлексивноста. 3. Без остаток лепак : лесно да се залепи, лесно да се отстрани, нема штета да се наслика површина, без остатоци. 4. Целиот филм слој : нема спојување, без споеви, без трага, со воздух водич, нема потреба да се грижите за меурчиња, така што за да се обезбеди интегритет на возилото на површината.Карактеристики 1. Лесен за Користење : ја Штити вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да се ре-позиција и се протегала за точната fitment и е мека доволно да се придржува кон сите рабови/контури/форми. 2. Широка Употреба : може да се користи на многу начини, оркестарот, уметности, занаети, ѕидови, врати нота , бар грб, мебел, обичај големина рефлексивни филм производ каде што ќе блесне/ светлина и рефлексивноста. 3. Без остаток лепак : лесно да се залепи, лесно да се отстрани, нема штета да се наслика површина, без остатоци. 4. Целиот филм слој : нема спојување, без споеви, без трага, со воздух водич, нема потреба да се грижите за меурчиња, така што за да се обезбеди интегритет на возилото на површината.Опис : Тоа е брз, цена-ефикасен начин да се подобри вашиот автомобил изглед без трошок на нов paint job.Спецификации Материјал : филмски Боја : silver Package Included1 се Тркалаат На Хром Огледало Винил Заврши Филмот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата