• Свеж
Спектар Просторија/Вратата Кука Сатен Никел

Спектар Просторија/Вратата Кука Сатен Никел

DEN 71.76
Достапно е за нарачката

Стока

Додава Екстра складирање на секоја соба.Нема алатки или инсталација е потребно.Направени на здрав челик и винил слој.Нема Собрание потребно.Додадете повеќе виси простор за било која соба со текот на просторија/вратата кука сатен никел од Спектарот.Спектар обезбедува иновативни складирање и организација решенија за сите вашето домаќинство складирање потреби.Без алатки или инсталација потребни и не-оштетување на кабинет или суета површини, тие се направи совршен складирање решение за колеџ домови, станови, апартмани, бањи и спални соби.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка