• Свеж
TenDollar Мода Круна Гроздобер Девојка Бисер Pendant Ѓердан Кристал Со TenDollar

TenDollar Мода Круна Гроздобер Девојка Бисер Pendant Ѓердан Кристал Со TenDollar

DEN 2004.00
Достапно е за нарачката

Стока

Моден Круна Гроздобер Девојка Бисер Pendant Ѓердан Кристал Со Ten Dollar.Материјал : Алуминиум Кристал.Pendant големина : за 2.2 *3.5 cm.Должина на Синџирот : околу 70 cm.Пакување Се Вклучени : 1 Компјутер * Ѓердан.Боја : Како на Сликата Должина на Синџирот : околу 70 cm Тип : Pendant Ѓердан Pendant големина : за 2.2 *3.5 cm Материјал : Алуминиум Кристал Одличен подарок, совршен објект да се носат во посебни прилики како свадба и партии.Исто така, еден убав украс за секојдневно носење.Пакување Се Вклучени : 1 Компјутер * Ѓердан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата