• Свеж
Fybida Намали Лесно Гравирање Гума Лист A4 Гума Лист A4 Дебелина Црн Индустриски Гума Лист, Заштита на Животната средина за DIY за Занаети

Fybida Намали Лесно Гравирање Гума Лист A4 Гума Лист A4 Дебелина Црн Индустриски Гума Лист, Заштита на Животната

DEN 842.40
Достапно е за нарачката

Стока

Производот е многу погодна за вашиот дом и работни проекти.Намалување лесно со нож или со ножици.Може да се намали со ласерско гравирање машина да се направи заптивки за комерцијална и приватна употреба.Заштита на животната средина, без мирис, лесна за engrave, со различни печатење масло својства, одлична масло отпор.На гума е овошје со посебен процес, што ќе помогне да се задржат своите природни карактеристики и намалување на животната средина гасови.A4 гума ласерско гравирање мат е погодна за изгледот на различни видови на ласерско гравирање заптивки.Функција : 1. Може да се намали со ласерско гравирање машина да се направи заптивки за комерцијални и приватни use2. A4 гума ласерско гравирање мат е погодна за изгледот на различни видови на ласерско гравирање seals3. Заштита на животната средина, без мирис, лесна за engrave, со различни печатење масло својства, одлична масло resistance4. На гума е овошје со посебен процес, што ќе помогне да се задржат своите природни карактеристики и намалување на животната средина gases5. Производот е многу погодна за вашиот дом и работни проекти.Намалување лесно со нож или scissors Spec : Предмет Тип : Гума Sheet Material : Rubber Function : се Користи за да се создаде дихтунзи, амортизацијата, ленти, израмнување на предметите, триење кат тапацир, чекан заштита, електрична изолација, намалување на шумот и други предмети.Големина : Прибл. 29.3 x 20.7 cm / 11.5 x 8.1 in Package Листа : 1 x Гума Лист.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�